Микола Вороний. Вибрані поезії


Автор:Микола Вороний
Жанр: Поезія
Переклад на українську:Оригінальний текст
Кількість сторінок:321
Додано: 2013-02-28
Кількість завантажень:30
Микола Вороний (24 листопада (6 грудня) 1871, Катеринославщина — 7 червня 1938, Одеса) — український письменник, перекладач, поет, режисер, актор, громадсько-політичний діяч, театрознавець. Один із засновників Української Центральної ради; один із засновників і режисерів Українського національного театру (1917).
Розстріляний за вироком особливої трійки УНКВС Одеської області з групою селян. Реабілітований 1957 року.
У виданні представлені оригінальні твори Миколи Вороного різних років, а також його переклади з російської, болгарської, староіндійської, перської, італійської, англійської, німецької, французької, японської мов.


Опублікував:lisova


Шановний відвідувачу!
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з тим, що:
всі розміщені книжки належать правовласникам і надані
тільки для ознайомлення !
НЕ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ!!!
.


<--Повернутися на попередню сторiнку
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :