Амвросій Могила. Ієремія Галка. Поезії


Автор:Амвросій Могила, Ієремія Галка
Жанр: Поезія
Переклад на українську:Оригінальний текст
Кількість сторінок:334
Додано: 2013-03-04
Кількість завантажень:24
До видання ввійшли твори поетів-романтиків - Амвросія Могили та Ієремії Галки. Саме під такими псевдонімами, змагаючись із цензурою, друкувалися свого часу Амвросій Метлинський та Микола Костомаров. Крім оригінальних творів, до видання ввійшли переклади з чеської (зокрема з "Краледворського рукопису"), словацької, польської, німецької, англійської мов.
"Видаючи твори Амвросія Могили та Ієремії Галки, ми мали на меті показати також стан тодішньої літературної мови, який визначається не лише діяльністю Шевченка, а й інших письменників, зокрема двох поетів-романтиків, що і в теорії, і в практиці приділяли значну увагу проблемам мови" ( Степан Крижанівський).


Опублікував:lisova


Шановний відвідувачу!
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з тим, що:
всі розміщені книжки належать правовласникам і надані
тільки для ознайомлення !
НЕ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ!!!
.


<--Повернутися на попередню сторiнку
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :