Іван Кулик. Поезії


Автор:Іван Кулик
Жанр: Поезія
Переклад на українську:Оригінальний текст
Кількість сторінок:148
Додано: 2013-03-07
Кількість завантажень:12
Іван Кулик (за паспортом - Ізраїль Юделевич; літературні псевдоніми також: Р. Ролінато, Василь Роленко) (1897-1937) - український письменник, поет, перекладач, громадський і партійний діяч. У 1924-1926 роках - радянський консул у Канаді.
Був головою Спілки письменників України, керував Держполітвидавом України, редагував «Літературну газету» та журнал «Радянська література».У 1937-му його заарештовано за сфабрикованим звинуваченням: „…із 1925 р. був агентом англійської розвідки, якого завербували для роботи на користь Великобританії представники «Інтелідженс сер6віс» в Канаді під час його перебування там в ранзі консула СРСР“.
Поета реабілітовано посмертно. До видання увійшли твори різних років, зокрема поема "Чорна епопея", побудована на фольклорі чорношкірих північноамериканців.


Опублікував:lisova


Шановний відвідувачу!
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з тим, що:
всі розміщені книжки належать правовласникам і надані
тільки для ознайомлення !
НЕ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ!!!
.


<--Повернутися на попередню сторiнку
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :