Сидір Воробкевич. Вибрані поезії


Автор:Сидір Воробкевич
Жанр: Поезія.
Переклад на українську:Оригінальний текст
Кількість сторінок:334
Додано: 2013-03-14
Кількість завантажень:19
До видання ввійшли твори Сидора Воробкевича (1836-1903) - письменника, композитора, культурного діяча, художника, православного священника, педагога. Писав також під псевдонімами: Данило Млака, Демко Маковійчук, Морозенко, Семен Хрін, Ісидор Воробкевич, С. Волох. Його прадід утік свого часу з Литви і звався Скальський Млака де Оробко, а дід переробив Оробко на Воробкевича. Частина прізвища Млака стала улюбленим псевдонімом Сидора. Дід поета знав безліч оповідей про козацтво, Україну, Умань, Залізняка, Гонту.
За словами Івана Франка, С. Воробкевич був одним з «перших жайворонків нової весни нашого народного відродження». У збірці - поезії, пісні з драматичних творів.


Опублікував:lisova


Шановний відвідувачу!
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з тим, що:
всі розміщені книжки належать правовласникам і надані
тільки для ознайомлення !
НЕ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ!!!
.


<--Повернутися на попередню сторiнку
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :