Володимир Сосюра. Поезії


Автор:Володимир Сосюра
Жанр: Поезія
Переклад на українську:Оригінальний текст
Кількість сторінок:319
Додано: 2013-03-20
Кількість завантажень:15
У збірці - поезія Володимира Сосюри (1898 - 1965): знайома ще зі шкільних років, така різна й часом суперечлива. Інтимна та громадянська лірика, поезія кохання й оди вождю Леніну, патріотична поезія "Любіть Україну", за яку автора звинуватили у "буржуазному націоналізмі", та революційно-романтична поема "Червона зима", присвячена громадянській війні.
Про себе Сосюра писав: «Я поет спадковий. Правда, дід і батько вважали своє віршування за засіб певної розваги, а я поставив собі за мету всього мого життя, – стати поетом, і на все, на знання, прочитане, пережите, побачене дивився, як на засіб для того, щоб стати, ще дужче, як поет».
Життю і творчої діяльності В. Сосюри присвячені: документальний фільм «Володимир Сосюра» (1971, реж. В. Кіслов), відеострічка «Володимир Сосюра» (1993), а також документальний фільм «Так ніхто не кохав» (2008, част. 1, 2) з телевізійного циклу «Гра долі» (реж. В. Образ, студія ВІАТЕЛ).


Опублікував:lisova


Шановний відвідувачу!
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з тим, що:
всі розміщені книжки належать правовласникам і надані
тільки для ознайомлення !
НЕ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ!!!
.


<--Повернутися на попередню сторiнку
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :