Кость Герасименко. Поезії


Автор:Кость Герасименко
Жанр: Поезія
Переклад на українську:Оригінальний текст
Кількість сторінок:240
Додано: 2013-04-01
Кількість завантажень:16
До видання ввійшли поезії Костя Герасименка (1907-1942), твори якого відзначаються високою емоційністю, задушевністю. філософською зосередженістю поетичної думки.
Крім віршів і п'єс, писав також нариси, оповідання, літературно-критичні статті. Переклав деякі поетичні твори: з польської мови — Адама Міцкевича, з російської мови — Володимира Маяковського, Павла Безпощадного.
Окремі твори Герасименка перекладено російською, білоруською, молдавською, болгарською, англійською мовами. Цікаво: серед псевдонімів Герасименка — І. Іринін, Сьомушкін, Єрафей, Партизан Дед Мороз, Гер. Ко.


Опублікував:lisova


Шановний відвідувачу!
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з тим, що:
всі розміщені книжки належать правовласникам і надані
тільки для ознайомлення !
НЕ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ!!!
.


<--Повернутися на попередню сторiнку
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :