Василь Бобинський. Поезії


Автор:Василь Бобинський
Жанр: Поезія
Переклад на українську:Оригінальний текст
Кількість сторінок:327
Додано: 2013-04-03
Кількість завантажень:14
До видання ввійшли поезії Василя Бобинського (1898-1838) - українського поета, перекладача. У роки репресій поета засудили до ув'язнення, а потім розстріляли. Реабілітували у 1956 році.
Цікаво:
Рукопис великого прозового твору "Львів", про тематику і проблематику якого сповіщав автор в листі до М. Тарнавського, на жаль, не зберігся. На сторінках "Вікон" і "Західної України" надруковано лише один розділ із нього.
Бобинський одним із перших серед українських поетів виступив у жанрі еротичної поезії. Це вінок сонетів «Ніч кохання» (написано 1921–1922, а 1923 видано окремою книжкою у львівському видавництві «Молочний шлях»).


Опублікував:lisova


Шановний відвідувачу!
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з тим, що:
всі розміщені книжки належать правовласникам і надані
тільки для ознайомлення !
НЕ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ!!!
.


<--Повернутися на попередню сторiнку
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :