Віктор Забіла. Михайло Петренко. Поезії


Автор:Віктор Забіла, Михайло Петренко
Жанр: Поезія
Переклад на українську:Оригінальний текст
Кількість сторінок:211
Додано: 2013-04-04
Кількість завантажень:93
До видання ввійшли твори поетів-романтиків Віктора Забіли (1808-1869) та Михайла Петренка (1817-1862). Поезії Віктора Забіли «Гуде вітер вельми в полі» та «Не щебечи, соловейку» покладено на музику Михайлом Глінкою. Олександр Деко написав про Віктора Забілу роман «Солов'ї співають на світанні».
Вірші Михайла Петренка «Дивлюсь я на небо, та й думку гадаю…», «Взяв би я бандуру…», «Ходить хвиля по Осколу…» стали народними піснями.


Опублікував:lisova


Шановний відвідувачу!
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з тим, що:
всі розміщені книжки належать правовласникам і надані
тільки для ознайомлення !
НЕ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ!!!
.


<--Повернутися на попередню сторiнку
mykojan1
2014-08-15 19:17:11

Посилання не працює. А так хотілося б передивитись цю досить рідкісну збірочку серед усіх книг серії "Бібліотека поета". Також хотілося б дізнатися її тираж. Аналогічно цікавлять тиражі збірок Леоніда Глібова, Володимира Кобилянського та Олександра Козловського. Чомусь в електронному варіанті ця інформація відсутня.

Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :