Українське радянське кіномистецтво: 1930-1941


Автор:А.Жукова, Г. Журов
Жанр: Нариси
Переклад на українську:Оригінальний текст
Кількість сторінок:301
Додано: 2013-04-24
Кількість завантажень:14
Другий том нарисів "Українське радянське кіномистецтво": у виданні йдеться про українське радянське кіно 1930-1941 років, статті проілюстровані кадрами з художніх фільмів, наприкінці подана фільмографія. Також окремо вказані помилки, допущені у виданні.
Читач дізнається про те, як створювали фільми "Перекоп", "Кармелюк", "Фата-моргана", "Коліївщина", "Аероград", "Іван Іванович", "Українські пісні на екрані", "Наталка Полтавка", "Запорожець за Дунаєм", "Назар Стодоля", "Багата наречена", "Вершники", "Сорочинський ярмарок", "Щорс", "Трактористи", "Богдан Хмельницький" та ін.


Опублікував:lisova


Шановний відвідувачу!
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з тим, що:
всі розміщені книжки належать правовласникам і надані
тільки для ознайомлення !
НЕ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ!!!
.


<--Повернутися на попередню сторiнку
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :