Молитва за ворогів


Автор:Іван Франко
Жанр: Наукова розвідка
Переклад на українську:Оригінальний текст
Кількість сторінок:21
Додано: 2013-08-02
Кількість завантажень:11
Видання наукової студії Івана Франка "Молитва за ворогів" 1913 року. У дослідженні автор аналізує "Молитву за ворогів" із рукописної збірки отця А. Петрушевича, розмірковує про походження самої молитви та ідеї, висловленої в ній, проводить паралелі з євангельськими текстами, легендами, посилається також на "староруський Ізмараґд".
У передмові Іван Франко зазначає:"Думаю, що ся книжечка зацікавить і своїм змістом і способом оброблення теми ширший круг інтеліґентних читачів, а особливо молодіжи, якій у її шкільних студіях так тяжко вибити зі схолястичної рутини та безідейности на дорогу правдивої, свобідної від усяких пересудів наукової праці".

 


Опублікував:lisova


Шановний відвідувачу!
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з тим, що:
всі розміщені книжки належать правовласникам і надані
тільки для ознайомлення !
НЕ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ!!!
.


<--Повернутися на попередню сторiнку
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :