У Любліні з'явиться сквер імені Тараса Шевченка

20 червня о 17.00 у польському місті Люблін відбудуться урочистості з нагоди надання скверу, розташованого на роздоріжжі вулиць Рускєй і Подзамче, імені Тараса Шевченка.
З цієї нагоди очільник Любліна Кшиштоф Жук надіслав запрошення Луцькому міському голові Миколі Романюку взяти участь в урочистостях та вшанувати Великого Українця.
Ініціаторами відзначення в такий спосіб видатного українського поета є: Українське товариство в Любліні, Генеральне Консульство України в Любліні, а також Почесний Консул України в Хелмі – пан Станіслав Адамяк.

www.unn.com.ua

 

Опубліковано:2013-06-17 ← Повернутися до новин
Авторизація

Новини
У Києві презентують 15-томник Лукаша Дніпропетровська бібліотека створила електронний додаток «DneprLibrary» Претенденти на Шевченківську премію-2014 Названо ім'я нобелівського лауреата з літератури У Кембриджському університеті створять сайт до 200-річчя Шевченка Паризькі готелі заманюють літературними зв’язками На Святі читання дітям допоможуть самовизначитися Львів’янам першим у світі презентують нову книжку культового історика Віктора Суворова У Житомирі знімуть фільм про інтрижку Шевченка На Форумі видавців буде розіграно 10 електронних книг
Copyright © 2011-2013
Ми в соціальних мережах :